THEMOST HAKKINDA

The Most serüvenimiz kuaförlük sektöründe geçirilen uzun yılların sağladığı tasarım ve işletmecilik alanındaki tecrübelerimize olan inancımızla başladı.

 

2010 yılının Temmuz ayında, İstanbul – Etiler’de açtığımız butik salonumuzun hızlı bir şekilde duyulmasıyla birlikte servis kapasitemizi arttırmak gereklilik haline geldi ve böylece İstanbul’dan başlayarak Katar ve Bakü’ye uzanan bir şubeleşme süreci başladı. Bu noktada yarattığımız salon markasının başarısını sürdürülebilir kılmak tek hedefimiz olmuştu. Açılacak olan her şubenin personel eğitimi, kullanılan ve satış amacıyla sunulan ürünlerin kalitesi, servis çeşitliliği ve müşteri memnuniyeti gibi kriterlerin standardını sağlamak tutkumuz haline dönüştü.

 

Çağın ve teknolojinin gereksinimlerini farkındalıkla takip ederek, trendlerin peşinden yetişmeye çalışmak yerine yaratmayı hedefleyerek, öğrenmenin ve öğrendiğini paylaşmanın büyüsüne inanarak çıktığımız bu yolculuğun hiç bitmeyeceğine inanıyor, yol arkadaşlarımız ile her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

 

The Most şu an 13. yılında ve 20. şubesiyle!

İki kişilik hayalimizle başlayan hikayemizin artık yüzlerce kahramanı var.

 

Emrah Demirci & Özden Kürtür 

THEMOST GÜZELLİK MANİFESTOSU

İlhamımızı doğadan alırız… yapraktan yansıyan güneşin ışığı, akarsuyun sürekli değişen renkleri, baharda uyanan çiçeklerin gençliği ve taze meyvelerin kokusu!   

 

Bizim için gerçek güzellik; miras olarak kalan güzelliğin korunması ve yüceltilmesi demek… Sağlıkla parlayan her saç teli güneşin sıcaklığını, suyun soğukluğunu ve baharın sunduğu tazeliği yansıtabilmeli.

 

“ Tasarladığımız renkler ve ürünlerle yalnızca saça değil, ruha ve hayata da dokunuruz. “ Bu bilinç yaptığımız her işin arkasında duran sorumluluk kaynağımızdır. 

 

Özetle, bizim için gerçek güzellik; doğanın ve kültürümüzün bize sunduğu nimetlerin harmanıdır.    

THEMOST SALONLARI

KEŞFET

THEMOST SERVİS MENÜSÜ

İNCELE
İletişime Geç
1
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?